Markalarımız

UĞUR SOĞUTMA

18 Nisan 1954'te dondurma makineleri üreterek üretimine başlayan Uğur Soğutma A.Ş., bugün soğutma sektörüne öncülük eden Türkiye'nin en büyük soğutma grubudur.
İnce Ltd olarak 1998 yılından bu yana K.K.T.C. Distribitörlüğü yapmaktayız.

KARCHER

1935 yılından beridir dünyanın en büyük temizlik ekipmanları üreticisi olan Karcher 67 ülkede 12.304 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.
İnce Ltd olarak 1999 yılından itibaren K.K.T.C Ana Distribitörlüğü yapmaktayız.

AHMET YAR SOĞUTMA

1946 yılından beri faaliyetlerini sürdürmekte olan firma soğutma sektöründe Türkiye’de lider, dünyada da global oyuncular arasında yer almaktadır. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı, satış sonrası hizmetleriyle büyük fark yaratan ve bütün bu faaliyetlerinin sürekliliğini sağlayan bir firmadır.
İnce Ltd. olarak 2011 yılından itibaren K.K.T.C. Ana Distribitörlüğü yapmaktayız.

S2000 ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA

S2000, Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Sektöründe hizmet eden, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile faaliyet gösterdiği bu sektörde lider bir kuruluştur.
İnce Ltd. olarak 2016 yılından itibaren K.K.T.C. Distribitörlüğü yapmaktayız.

FRENOX ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA

1976 yılında beyaz ticari buzdolapları üretimiyle başlamış olup, daha sonra 1993 yılında yatay geçiş yaparak Endüstriyel Buzdolapları ile devam etti. Değişen dünya şartlarına uyum sağlayabilmek amacıyla 2008 yılında Frenoks firmasını kurdular.
İnce Ltd olarak 2016 yılından itibaren K.K.T.C. Distribitörlüğünü yapmakatayız.

ISM MINI BAR

ISM Minibar; 5 kıtada 56’dan fazla ülkeye, güçlü distribütör ağı ile ürünlerinin %70' ini ihraç eden bir dünya şirketidir.
İnce Ltd olarak 2016 yılından itibaren K.K.T.C. Distribitörlüğünü yapmakatayız.

DORUKAN BT ISI TAKİP SİSTEMLERİ

Dorukan Isı Takip Sistemi ile soğuk odalara ve buzdolaplarına konulan ısı takip cihazları sayesinde ısı ölçümlerini sürekli izleyebilmekte ve raporlamaktadır. Beklenmedik ısı değişimlerinde, Soğuk Zincir sorumluları SMS ya da Mail desteği ile uyarılır böylece sistemdeki ürün kaybı engellenmiş olur.
İnce Ltd olarak 2016 yılından itibaren K.K.T.C. Distribitörlüğünü yapmakatayız.

PFI KAPI

Sektöründe 50’den fazla ülkeye ihracat yapan ürünleri, kalitesi ve daha da önemlisi hizmeti ile fark yaratmayı hedefleyen firma gelişmekte olan Türkiye, Ortadoğu, Doğu Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerdeki soğuk oda kapısı ihtiyacına cevap vermek üzere kurulmuştur.
İnce Ltd olarak 2017 yılından itibaren K.K.T.C. Distribitörlüğünü yapmakatayız.

ESCO

ESCO şirketler grubu; beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve mobilya olmak üzere dayanıklı tüketim malları sektöründe Türkiye’deki başlıca üretici, ihracatçı ve distribütörlerden birisidir.
İnce Ltd olarak 2004 yılından itibaren K.K.T.C. Distribitörlüğünü yapmakatayız.

FANTOM

Kurulduğu 1988 yılından beri küçük ev aletleri ve profesyonel temizlik makineleri sektöründe geniş ürün yelpazesi, çok bilinen, tanınmış ve güvenilir markası Fantom ve Fantom Professional ile faaliyet gösteren Fanset Elektrikli Ev Aletleri Ltd. Şti. bugün dünya çapında 70 ülkeyi aşan ihracat faaliyetleri ile global müşteri beklentilerini karşılayan, rekabet gücü yüksek, uluslararası marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen güçlü bir firmadır.
İnce Ltd olarak 2016 yılından itibaren K.K.T.C. Distribitörlüğünü yapmakatayız.